خانه / دست نوشته ها / فروش رباتیک

فروش رباتیک

نویسنده: جناب آقای مصطفی عینی نماینده محترم شهر کرج

در بحث فروش رباتیک و افزایش بازده کاری شما ذکر 4 مورد الزامی می باشد که در 4 فایل نوشتاری به آن اشاره خواهم کرد.

دومین مورد : رعایت نکاتی هنگام مذاکره با مدیر مرکز

درفایل قبلی اولین مورد از نکاتی که باید در بحث فروش رباتیک رعایت شود گفته شد و حالا فرض بر این گذاشته می شود که مدیر به شما اجازه حضور داده تا با ایشان صحبت کنید.

اولین موردی که باید در این مورد گفته شود بحث نوع پوشش شما هست. لباس شما باید رسمی و البته شیک باشد. موها مرتب، ریش و سبیل اگر دارید متعارف (آقایان) و حجاب کامل (خانم ها) داشته باشید تا مدیر مرکز متوجه این موضوع شود که با چه تیپ شخصیتی قرار است کار کند.

روانشناسی رنگها در نوع لباس پوشیدن حائز اهمیت است و رعایت این مورد که رنگ لباسهایی که میپوشید به هم و در نهایت به شما بیاید بسیار مهم می باشد. به عنوان مثال رنگ سورمه ای و یا مشکی هم برای آقایان و خانمها و یا استفاده از ترکیب آن بسیار جواب میدهد. (در اینترنت می توانید روانشناسی نوع رنگها در پوشش را دانلود کنید چون این مبحث، طولانی می باشد) در حالت کلی شما باید خوشتیپ و به اصطلاح تیپ مهندسی داشته باشید.

همراه داشتن کیف اداری یا کیف لپ تاب الزامی است. بستن ساعت و داشتن انگشتر به شما شخصیت خاصی می دهد. (در هر دست حداکثر از یک انگشتر استفاده کنید) پوشیدن کت برای آقایان چه تک باشد و چه کت و شلوار و مانتو سورمه ای و یا مشکی برای خانمها عالیست. خانمها توجه داشته باشند که از کفش پاشنه بلند استفاده نکنند (پاشنه کفش متعارف باشد).

و در انتها، کلام شما که باز هم باید گفت بسیار مهم است. شمرده شمرده صحبت کنید. مختصر و مفید حرف بزنید. ابتدا با قدرت خود را معرفی کنید و از کارتان بگویید. از قدرت آراد، مسابقات کشوری، گواهینامه های اخذ شده در بحث آموزشی و فرهنگی و اینکه چند ترم داریم و قرار است چه کارهایی در ترمهای مختلف انجام دهیم. سعی کنید زیاد وقت مدیر را نگیرید چون مدیران عموما درگیری کاری زیادی دارند. به عنوان مثال حداکثر 10 دقیقه می تواند زمان مناسبی برای معرفی و بحث در مورد کارتان باشد اما اگر مدیر خواست با شما صحبت کند با او ادامه دهید. توجه کنید که مدیر به چه نگرانی هایی در بین صحبتهایش اشاره می کند و سعی در رفع آن داشته و به او اطمینان دهید. به عنوان مثال یک مدیر ممکن است پولی باشد و مدیری دیگر کیفیت کلاس مدنظرش باشد.

در فایل های متنی بعدی 2 مرحله دیگر را نیز توضیح خواهم داد.

امید که با رعایت این نکات، میزان فروش خود را در رباتیک افزایش دهید.

راه های ارتباطی:
شماره تماس و تلگرام: 09109711062
کانال تلگرام:
? @eyni_arad

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *