خانه / دست نوشته ها / شروع به کار برندینگ

شروع به کار برندینگ

نویسنده: جناب آقای مهدی خسروانی نماینده محترم شهر بیرجند

تبلیغات در برندینگ
در این فایل متنی می خواهم به نکته ای در مورد رسیدن به موفقیت در برندینگ اشاره ای داشته باشم.

یکی از مواردی که در امر برندینگ خیلی مهم است دیده شدن در سطح گسترده است. آیا راهی را می شناسید که بتوان در سراسر ایران مشهور شد؟ حتما اولین گزینه که به ذهن شما می رسد تبلیغات در سطح گسترده است. تبلیغات انواع مختلف دارد:

  • تلویزیون
  • بیلبورد های تبلیغاتی
  • روزنامه ها و مجلات و تراکت ها
  • فضاهای اینترنتی و شبکه های اجتماعی
  • و…

در بین این مواردی که در بالا عنوان کردم، به نظر شما کدام یکی موثر تر در تبلیغات می باشد؟ در ادامه یکایک این موارد را مورد بررسی قرار می دهم.

تبلیغات در تلویزیون: تبلیغات در تلویزیون فکر خوبی است همه ایران ما را می شناسند. ولی این سوال پیش می آید که آیا همه توانایی مالی تبلیغات در تلویزیون را دارند و بعد از تبلیغات متضرر نمی شوند! هزینه تبلیغات در تلویزیون خیلی بالاست و همه توانایی این کار را ندارند.

تبلیغات بیلبوردی: در تبلیغات بیلبورد هم برای تبلیغات باید هزینه های گزافی را پرداخت کنیم. مدت زمان کوتاهی در معرض دید است و به مرور زمان به فراموشی سپرده می شوید. جدای از همه این موارد نمی شود در سطح کشوری به این کار بپردازیم چون امکان گرفتن تبلیغات در اینهمه شهرهای کشور امری امکان ناپذیره.

تبلیغات در روزنامه ها: این روش تبلیغات معمولا هزینه کمتری نسبت به مواردی که در بالا عنوان کردم را داراست. ولی یک مزیت بزرگ دارد و آن هم سختی و مشقت در هنگام پیدا کردن تبلیغات است و در اکثر موارد ممکن است اصلا دیده نشوید.

تبلیغات در اینترنتی و شبکه های اجتماعی: این نوع تبلیغات از بقیه مواردی که در بالا مطرح کردم هزینه بسیار کمی دارد و جستجو کننده به راحتی می تواند به تبلیغات محصول مورد نظر خود دست یابد و به آسانی و با کمترین هزینه در سطح جهانی دیده می شوید.
امروزه همه تجارتها در جهان توسط شبکه های مختلف اینترنتی انجام میشود.
شاید با خود بگویید چگونه می شود در اینترنت تبلیغ کنیم؟ در متنهای بعدی با ما باشید تا در این رابطه مطالبی را خدمت شما عرض کنم.

راه های ارتباطی:
شماره تماس و تلگرام: 09151643211
آدرس کانال تلگرام:
? @khosravaniarad

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *