خانه / دست نوشته ها / انتخاب محصول

انتخاب محصول

نویسنده: جناب آقای فرهاد بازرگان زاده نماینده محترم شهرستان گچساران

در این قسمت قصد داریم به مشکل برخی از دوستان که قصد دارند انتخاب محصول نمایند، ولی تاکنون فعالیت تجاری انجام نداده و اینکه شاید تامین کننده ای ندارند که بخواهند محصولی را برگزینند، بپردازیم.

در این حالت تنها پیشنهاد به همکاران عزیز انتخاب محصول از روی علاقه می باشد و لازم است استارت کار با انتخاب محصولی که واقعا به آن علاقمند هستید زده شود.

بسیاری از انسانها تصور میکنند که تنها سرمایه برای ایجاد یک کسب و کار پول است. در حالیکه به صورت کلی سرمایه به سه بخش تقسیم می شود که هر سه بخش از اهمیت بالایی برخوردارند و لازم است به آنها توجه شود.

زمان انرژی پول سه بخش سرمایه هستند که شاید خیلی از آرادی ها از بخش سوم تا حدی محروم باشند چرا که در ابتدای مسیر موفقیت هستند و بدون پول و سرمایه کسب و کار خود را آغاز کرده اند.
اما دو بخش زمان و انرژی جوانی می توانند بزرگترین سرمایه برای جوانان آرادی به شمار روند. سرمایه ای که اگر از دست رود تحت هیچ شرایطی قابل بازگشت نخواهد بود.

با انتخاب محصولی که واقعا به آن علاقمند هستید و می توانید زمان و انرژی زیادی برای موفقیت در آن صرف کنید را انتخاب کرده و در سریعترین زمان ممکن فعالیت خود را آغاز کنید.
بدون تردید تاخیر در آغاز فعالیت شما در برندینگ، سرمایه های زمان و انرژی را از شما خواهد گرفت.

عاشق کسب و کار خود باشید چرا که عاشق کاری بودن شما را به بالاترین نقطه خواهند رساند . سرمایه اولیه و خیلی از آیتم های دیگر برای عدم شروع به کار دلایل قانع کننده ای نیست.

خود را باور کنیم.

راه های ارتباطی:
شماره تماس و تلگرام: 09395610217
آدرس کانال تلگرام
?@bazarganchannel

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *