خانه / دست نوشته ها / موضوع: انتخاب محصول

موضوع: انتخاب محصول

نویسنده: سرکار خانم زهرا زارع نماینده محترم شهر شیراز
بر مبنای تامین کننده
بزرگترین دغدغه هر فرد بعد از انتخاب محصول بحث تامین آن است.
در برندینگ قرار نیست ما خودمان تامین کننده و تولید کننده محصول باشیم، یا حتی قصد خرید و دپو محصول را از قبل نداریم. که به محض سفارش مشتری بتوانیم آن را به مقصد مشتری ارسال کنیم. بلکه هدف ما فروش محصولات تامین کنندگانی است که خودشان مشکل فروش دارند و نیاز به یک فروشنده متخصص و حرفه ای دارند.

ترس برخی نمایندگان از این است که:

  • تامین کننده نداریم.
  • تامین کننده ما خیلی قوی نیست.
  • تامین کننده در شهر دیگریست برای بارگیری چه باید کرد.
  • برخی هم اینقدر با تامین کنندگان ارتباط میگیرند و خرید نمیکنند که دیگر رویی برایشان نمی ماند برای ارتباطی دوباره و تصورشان اینست که من دیگر تامین کننده ندارم و نمیتوانم ادامه دهم.

تمامی این مشکلات با تلاش، صبوری و ماندگاری در حوزه، با گذر زمان حل شدنی است.
شاید شما روزهای اول تامین کننده خوب نداشته باشید. اما با کار کردن در یک حوزه رفته رفته تامین کنندگان ریز و درشت از تمامی شهرها و استانهای کشور با شما تماس گرفته و درخواست همکاری دارند. قطعا در بین این تامین کنندگان، برخی از آنها بسیار خوب و قابل اعتماد هستند.

برخی نمایندگان وقتی با تامین کننده شان به مشکل میخورند، یا چند بار نمیتوانند سفارش مشتری را به خاطر بدقولی تامین کننده، ارسال کنند نتیجه میگیرند که محصول شان جواب نمیدهد و باید دوباره انتخاب محصول انجام دهند. اما با تلاش بیشتر، تولید محتوا روزانه و مرتب روی سایتها، تبلیغات در کانال شخصی و کانال تاجران میتوانند باز تولید کننده سطح بالاتری پیدا کنند.

درست است که پیش تر گفتیم تامین محصول در شهر خودمان سبب موفقیت بیشتر است اما داشتن تامین در شهرهای دیگر نیز یک نعمت محسوب میشود.
چون برخی مواقع سبب کوتاه شدن مسافت و کمتر شدن هزینه باربری ست.
در برندینگ آراد، با وجود مسیرهای بسیاری که برای پیدا شدن مشتری و تامین کننده وجود دارد، هیچ گاه بن بست وجود ندارد، مگر اینکه هر شخصی، خودش تلاشش را متوقف کند.

راه های ارتباطی:
شماره تماس و تلگرام: 09187362096
آدرس کانال تلگرام
? @zare_arad

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *