/** * Custom Admin CSS * Added By Jeyserver * Make Wordpress Select Image Responsive */ add_action( 'admin_enqueue_scripts', 'jey_admin_style' ); function jey_admin_style() { wp_enqueue_style( 'admin-style', get_stylesheet_directory_uri() . '/admin-style.css' ); } تولید محتوای برندینگ - گروه شرکت های آراد
خانه / دست نوشته ها / تولید محتوای برندینگ

تولید محتوای برندینگ

نویسنده: سرکار خانم فایزه عباسی حسینی نماینده محترم شهر مشهد

  •  چه زمان هایی تولید محتوا کنیم؟
  • چگونه محتوای بیشتری تولید کنیم؟
  • زمانی که اینترنت در دسترس مان نیست چگونه مطلب انتشار دهیم؟

 

  • اولا سعی کنید برای تولید محتوا از زمان های پرت و آزاد خود استفاده کنید. مثلا؛
    اگر دانشجو هستید از تایم استراحت بین کلاس هایتان غافل نشوید. اگر شاغلید، زمان های آخر شب قبل از خواب را غنیمت بشمارید. اگر زیاد رفت و آمد می کنید اوقاتی که داخل اتوبوس هستید فرصت خوبی است.

 

  •  حتما لازم نیست داخل کامپیوتر و در فایل word تولید محتوا انجام دهید. شما می توانید برای تولید محتوا از دفترچه یادداشت گوشی و یا تلگرام خود بهره ببرید. بعضا دیده شده در این شرایط، سرعت تایپ بالا رفته و تعداد مطالب نوشته شده بیشتر گردیده است.

ابتدا یک محتوا مطابق با قوانین آموزش داده شده، داخل فایل word در نظر گرفته شده از سمت شرکت، بنویسید و آن را به دفترچه یادداشت گوشی خود و یا تلگرامتان انتقال دهید تا ببینید تعداد خطوط در آنها چه تغییری خواهد کرد.
مثلا ممکن است ۱ خط محتوا در فایل word تولید محتوا، معادل با ۲ خط در دفترچه یادداشت موبایل تان باشد بنابراین متوجه خواهید شد که اگر بخواهید فرضا یک محتوای ۵ خطی تولید کنید باید ۱۰ خط در دفتر یادداشت تلفن همراهتان بنویسید.

این یک مثال است و باید تعداد خطوط در برنامه های مختلف توسط هر فرد تست شود.

  • اگر در یک روز از ایام هفته هم زمان کافی و هم حوصله نوشتن دارید، بیایید و محتوای بیشتری تولید کرده و سپس موقع درج خبر، آن را زمان بندی کنید. پس از آنکه عنوان، خلاصه و متن خبر را جایگزاری کردید، عکس خبر را هم قرار داده و برچسب ها را زدید حال بایستی به سراغ تغییر زمان انتشار بروید.

در مقابل گزینه انتشار (بالا سمت چپ صفحه)، دکمه ویرایش را فشار دهید و سپس تاریخ و زمان درج خبرتان را تغییر دهید. شما می توانید زمان را برای چندین ساعت بعد و یا تاریخ را برای فردا یا پس فردا مشخص نمایید. به این ترتیب می توانید در روزهای مختلف و در ساعاتی که حتی اینترنت در دسترس تان نیست هم سایت خود را بروز نگه دارید.

امید است که با توجه و عنایت به این نکات، هم رشد برندسازی خود را سرعت بخشید و هم درآمد بیشتری را کسب کنید.

راه های ارتباطی:
شماره تماس و تلگرام: 09158585337
کانال تلگرام:
? @movaffaghiat67

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *