خانه / دست نوشته ها / همایش اصفهان تجربه ای خاص

همایش اصفهان تجربه ای خاص

? نویسنده: سرکار خانم امیری نماینده محترم خلخال
استرس اولیه حضور در همایش، با ورودم به هتل و دیدن چهره های آشنا در همان ابتدا، کاملا فراموش شد. با ثبت نام به اتاقم رفتم و پس از آشنایی با هم اتاقی اصفهانیم مریم جوادی زاد به لابی برگشتم. برنامه شب اول معارفه?، شام? و جلسه آموزش برندینگ بود.
جلسه معارفه با شوخی های خاص مهندس شعبانی با قدیمی ها، شور و هیجان خاص خود را داشت، هرچند که نمیشد اسامی همه را به خاطر سپرد، اما افراد شاخص که مهندس با تاکید در مورد آنها صحبت می کرد در ذهنم ماندند. قبل از حضور در همایش ساجده رضایی در مورد حاشیه دار بودن حوزه م ?(شیشه) و احتمال دریافت بازخوردهای احتمالی در جلسه معارفه هشدار داده بود که از سمت مهندس زیارکلایی دریافت شد البته مهندس شعبانی با تاکید بر شهر من اعلام کردند که اون شیشه مختص شهر دیگری? است (البته بماند که از قضا بعد همایش عازم همان شهر? بودم!).
پذیرایی مهندس با پرتاب گز برای همکاران آرادی سبک خاصی در همایش بود که البته شامل همه نشد?.
تلاش مهندس شعبانی به عنوان قائم مقام شرکت برای جویا شدن از کم کسری های احتمالی آن هم تا پاسی از شب به نوبه خودش عجیب و قابل توجه بود.
مهمترین بخش همایش حضور ریاست محترم بود، که تاکید ایشان بر کنار هم بودن و همکاری، نشان از ضعف ما آرادی ها در این مساله بود که موجب شده بود تا ریاست محترم سخنرانی خود را به آن اختصاص دهند. البته اشارات ایشان به مفاهیمی عمیق تر بود که شاید درک آن برای بسیاری آسان نبود.
جلسه عمومی شب که با حضور مهندس زیارکلایی برگزار شد، به نظرم جالب ترین بخش همایش بود مهندس آرام کلاس های ال ام اس با هیجانی خاص به آموزش و گله از بچه ها می پرداخت که به خودی خود جو جالبی را ایجاد کرده بود.
بازار داغ جلسه خصوصی را در این بین نمی شود نادیده گرفت که بر اساس آن نماینده ها برای دریافت نوبت با فهیمه قاسمی که کاملا کلافه شده بود به چانه زدن? می پرداختند. صف انتظار برای ملاقات خصوصی با مهندسین در سالن لابی حال هوای خاص خود را داشت که بیشتر یادآور کلینیک ها? بود.
مهندس زیارکلایی در میان همهمه موجود در گوشه ای از لابی جلسات خود را با خونسردی تمام برگزار می کرد.
جلسات خصوصی که تا ساعت چهار صبح? ادامه داشت نشان از اهمیت پیشرفت آرادی ها و حل دغدغه آنها برای مسئولان آراد بود.
همایش اصفهان با توصیه های حامی و گله از کم کاریم? تمام شد اما تجربه ای شیرین و جالب از حضور در جمعی بود که به دور از دغدغه های عامه مردم امروز ایران، از تجارت و راه های پیشرفت در آن، از تلاش و کار در هفت روز هفته صحبت می کردند و البته تلنگر خوبی برای تازه واردین بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *