خانه / دست نوشته ها / فروش رباتیک

فروش رباتیک

نویسنده: جناب آقای مصطفی عینی نماینده محترم شهر کرج

در بحث فروش رباتیک و افزایش بازده کاری شما ذکر 4 مورد الزامی می باشد که در 4 فایل نوشتاری به آن اشاره خواهم کرد.

اولین مورد : لیست شماره تماس جامعه هدف

✅ شما باید ابتدا لیست شماره تماس تمام مدارس، مهدها، مساجد، پایگاههای بسیج و مراکز فرهنگی که قصد دارید در آن فعالیت کنید را داشته باشید (در اینترنت داده های خوبی از این مراکز موجود می باشد) این لیست هر چقدر بزرگتر باشد برای خودتان بهتر است.

✅ سپس این لیست را به 3 یا 4 بخش تقسیم کرده و روزانه به هر بخش زنگ زده و ارتباط بگیرید و تمام تلاشتان این باشد که اجازه حضور از مدیر مرکز بگیرید، وقتی مدیر به شما اجازه حضور می دهد یعنی مایل است صحبت های شما را بشنود و این یعنی انجام دادن نصف کار در رباتیک.

✅ تن صدای شما و نیز نحوه ادای کلمات در هنگام زنگ زدن و صحبت با مدیر، فوق العاده مهم است و اگر مدیر هنگام تماس تلفنی شما در صدایتان تزلزلی حس کند شما را جدی نخواهد گرفت. پس روی فن بیان خود بشدت کار کنید.

✅ وقتی به مرکز زنگ زدید و شخصی غیر از مدیر گوشی را برداشت، از ایشان بخواهید که شما را به ایشان وصل کند و اصلا و تحت هیچ شرایطی کار و فعالیتتان را برای کسی جز مدیر توضیح ندهید. اگر مدیر در مجموعه حضور نداشت روز دیگری تماس بگیرید.

✅ یک هفته را به زنگ زدن اختصاص دهید و هفته دوم را به انجام جلسات حضوری، به این ترتیب یک برنامه کاری مدون و مرتب برای خود خواهید داشت که اگر آن را مدیریت کنید قطعا به نتیجه خواهید رسید.

در فایل های متنی بعدی 3 مرحله دیگر را نیز توضیح خواهم داد.

امید که با رعایت این نکات، میزان فروش خود را در رباتیک افزایش دهید.

 

راه های ارتباطی:
شماره تماس و تلگرام: 09109711062
کانال تلگرام:
? @eyni_arad

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *